Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 10-27-2011, 11:24 AM   #21
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
gizemli_KRAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
oranın gercek toprak yapısı kırmızımı yoksa sadece orasımı tasıma kırmızı toprak.eger tasıma topraksa kanaatımce mezar olabılır .ancak ben yınede kaplumbagaya benzetemedım .tabı yaanında olmakla fotodan bakmak cok farklı.ayrıca formen hocama katılıyorum oyle ruhsat alıp kepceyle dagıtılmıyo yok oyle bıse.bu yorumu yapan arkadas kultur ve tabıat varlıklarını koruma kanunlarını bastan asagı okusun.oyle armut piş agzımaa düş yok.
KRAL kardeşim;ortada işaret falan olmayıp,burasının doğal kayalardan ibaret bir yer olması ayrı bir tartışma konusu.Ben burada bunlardan daha önemli olan misafir48 denen şahsın ÇİZGİ FİLM NİNJA KAPLUMBAĞALARDAN bahsedip milletle kafa bulmasına dikkatinizi çekmek isttedim.
İnsanlar nesneleri ve olayları durdukları ve baktıkları yere göre değerlendirirler.Bu yüzden gördüğü şeylerle ilgili herkes farklı bir anlam çıkarabilir.Görüşlerine katılmasak da,bu durumu anlayışla karşılar ve saygı duyarız.Ama buradaki durum farklı.İnsanlarla resmen alay ediliyor.
Sen en iyisi resimlere bir daha bak ve mesajları tekrar oku.Kepçeye gelene kadar daha ters çevrilecek ne ninja kaplumbağalar var bir bilsen.

Alt 10-27-2011, 11:39 AM   #22
formen16
Tecrübeli Üye

formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
radyodinle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ilginçmiş gerçekten
radyodinle nickli arkadaşım sitemize hoşgeldiniz.
Değerli katkılarınız ve güzel paylaşımlarınız ile sitemize renk katacağınızı umuyorum.
Ama ilk mesajınızda dikkatinizi çekecek kadar "gerçekten ilginç" olanın ne olduğunu merak ediyorum.Eğer açıklama zahmetine katlanırsanız,sayenizde bende aydınlanma şerefine nail olurum.
Saygılarımla.

Alt 10-27-2011, 11:49 AM   #23
gizemli_KRAL
Banned

Tecrübe Puanı: 0
gizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond repute

Alıntı:
formen16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
KRAL kardeşim;ortada işaret falan olmayıp,burasının doğal kayalardan ibaret bir yer olması ayrı bir tartışma konusu.Ben burada bunlardan daha önemli olan misafir48 denen şahsın ÇİZGİ FİLM NİNJA KAPLUMBAĞALARDAN bahsedip milletle kafa bulmasına dikkatinizi çekmek isttedim.
İnsanlar nesneleri ve olayları durdukları ve baktıkları yere göre değerlendirirler.Bu yüzden gördüğü şeylerle ilgili herkes farklı bir anlam çıkarabilir.Görüşlerine katılmasak da,bu durumu anlayışla karşılar ve saygı duyarız.Ama buradaki durum farklı.İnsanlarla resmen alay ediliyor.
Sen en iyisi resimlere bir daha bak ve mesajları tekrar oku.Kepçeye gelene kadar daha ters çevrilecek ne ninja kaplumbağalar var bir bilsen.
donatellomu rafaelmı acaba cozemedımkı
gizemli_KRAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-27-2011, 12:04 PM   #24
formen16
Tecrübeli Üye

Alıntı:
gizemli_KRAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
donatellomu rafaelmı acaba cozemedımkı
Bence MİCHELANGELO bile olabilir.Karateci ninja.
Bakıyorum da, zihnin bayağı bi açılmış.

Alt 10-27-2011, 02:36 PM   #25
gizemli_KRAL
Banned

Tecrübe Puanı: 0
gizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond repute

Alıntı:
formen16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence MİCHELANGELO bile olabilir.Karateci ninja.
Bakıyorum da, zihnin bayağı bi açılmış.
hocam hayal gucu haddınden fazla olan arkadasların yorumlarını okudukca acılıyo zıhnım
gizemli_KRAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok