Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 09-03-2009, 01:33 PM   #1
tıfıl
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 15
tıfıl is on a distinguished road
Standart Acil yardım ustalar

ANA KAYADA KARE OYMALAR

http://img186.imageshack.us/i/hpim2007.jpg/][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/2846/hpim2007.th.jpG

OYMALARIN YANINDAN ÇEKİLEN
http://img441.imageshack.us/i/hpim2033.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5937/hpim2033.th.jpg

İŞARETİN 80 ADIM ARKASI BİŞİ YOK

burada ne var ustalar biz bulamadık
tıfıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 09-03-2009, 03:02 PM   #2
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. arkadasım burada cok güzel oda mezarlar oldugunu düşünüyorum öyle seksen adım doksan adım uzagında değil yakınında aramalısın...saygılar
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-05-2009, 12:30 AM   #3
ahmed
Üye

Tecrübe Puanı: 9016
ahmed has a reputation beyond reputeahmed has a reputation beyond reputeahmed has a reputation beyond reputeahmed has a reputation beyond reputeahmed has a reputation beyond reputeahmed has a reputation beyond reputeahmed has a reputation beyond reputeahmed has a reputation beyond reputeahmed has a reputation beyond reputeahmed has a reputation beyond reputeahmed has a reputation beyond repute

hira_pc ustama bende katılıyorum etrafda detaylı bir araştırma yapmalısın .görülen taş parçaları bir çalışma sonucu kırılmış gibi görünüyor orda yapacagın basit bir çalışmayla parça taşların altında daha ufak mıcır dedigimiz tabakayı bulabilirsen devam etmelisin.başarılar .
ahmed isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-05-2009, 08:56 PM   #4
solmaz
Üye

Tecrübe Puanı: 16016
solmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond repute

Tıfıl yaznış acıl yardım ustalar.

Ya kardeşim acil yardım derken toplumun ilk algılaması 112 acıl servis çagrısı burada acil yardım çagrısına ancak bu kadar mizahi bir cevap verilir. Sevgili kardeşim sen seksen adım saymışsın olay yerini gezmiş gözlerinle görüp tüm çevredeki bulguları algıladıktan sonra acil yardım çagrısı yapmıssın şimdi sana bu internet ortamında biri çıkıp bir nikle ya 80 adım daha say yada 40 adım geriye git diye yazsa bu cam ekrandan sende okuyup gene gidip adımlayıp hayallerine kavuşamayınca yeniden acil yardım ustalar diye çagrı tekrar edeceksin bıkmadan usanmadan bu adımlamalar bu acil yardım çagrıları burada devam edip gidecek öyle deyilmi.?
Yıllardır sitelerde bu tip acil çagrılar okur dururuz sonuçta aynı hüsranlar aynı adımlar aynı saymalar boşa harcanan zaman. aynı kişilerin internet ortamında nikler deyiştirerek defalarca karşımıza çıkıp hiç bir gerçegi yansıtmayan papaganlar misali 40 adım ileri adım geri hiç bir dayanagı olmadan sadece işaretler üzerinde boş seyler kouşması sizce dogrumudur.? peki tarihin akışında yazı olmadan yazının kullanımında yasayan medeniyetlerin asgari sayıda yazıdan okuyup faydalandıgı çaglarda yaşayan medeniyetlerin genelinin yazı yerine yazının anlatım yerine işaret ve resimleri kullandıgını biliyormusunuz.? o medemiyetlerin gözle görüp resim üzerinde algılama yaptıgını biliyormusunuz.?

1. Her resim her oyma her geçmiş medeniyet işaret ve bulguları sizce defineye delaletse size dost tavsiyesi ustalar yardım çagrısı yerine o işaretin oldugu yere gidin acil 112 servisini arayın acil yüz 112 servisi gelirse yorulmadan en yakın hastaneye sizi kavuşturur. Bunu ister 1. dogru kabul edin isterseniz mizah olarak algılayın.
2. Size benim çagrım 40 adım 80 adım ileri geri boşa zaman kaybetmeyin gördünüz yerlerdeki tüm bulgu ve işaretlerin hakkında önce saglam ve dogru bilgiler edinin bitmeyen servetin bilgi oldugunu bununda sizi en dogrulara taşıyacagına inanın ve kagıt üzerinden yazı üzerinden agırlıklı bilgi edinme yerine yerinde tecrübelere güvenin. inanın.

Sevgili Tıfıl bu 2 yoldan birine gidin gören gözler klavuz istemez. Saygılar.
solmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-05-2009, 09:29 PM   #5
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

SEVGILI KARDESLERIM;

Degerli SOLMAZ ABIMIZ bızlerı kırmayıp bızzat kendısı olay yerınde bulunup yılların verdıgı tecrubelerı bızlerle paylasmaktadır.
SOLMAZ abım esıne ender rastlanır bır karakter ve defınecılık hususunda ısabetlı yorum ve kararları verebılecek nadıde bır ınsandır lutfen kıymetını bılelım ve yazılarını pur dıkkat takıp edelım. Aksı halde kendısınınde ıfadesıyle bır ılerı bır gerı askercılık oynamayalım defıne degerındekı hayatımızı boşa kurek sallamakla heba etmeyelım.
ONEMLI OLAN BU ISTE GECIRDIGINIZ VAKiT DEGIL ISABETLI KARAR VE ALDIGINIZ SONUCLARDIR !!!

SOLMAZ abıme tekrar tesekkuru bır borc bılır ALLAH tan kalemıne, gozlerıne ve zıhnıne kuvvet dılerım...
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-06-2009, 01:00 AM   #6
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 438017
~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute

solmaz usta hoşgeldin sefalar getirdin ustacım tıfıl usta acil yardım yazmış burası paylaşım sitesi burdaki bilen ustalar sen ben vs. kişiiler diyecekki etrafında iyi araştırma yap dicekki tıfıl kardeşte yapsın herkes bunu dünyaya bilipe gelmiyo kusura bakma ama acil yardım yazdıysa bilgi almak istiyo n yapcanı öğrenmek istiyo ister 112 acil yerine koy istersen 156 jandarma ister 155 polis hiç farketmez "AMA USTAMSIN SAYGIM SONSUZ BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİN VAR AMA BÖLE DEMEN HATALI BENCE USTACIM"
KERDEŞİMZİ BİLMEDİĞİNDEN ACL YARDIM YAZMIŞ BİLGİ VE NE YAPASI GEREKTİĞİNİ SÖLEMİŞ SENDE KONUYA BİŞİ YAAZMADAN DİREK ACİL YARDIMA TAKILMIŞSIN
önce yorumunu yapıp arkadaşım konu başlığını daha dikkatli bi şy yazabilirdin ve herkes yine yardım edeilirdi diyebilirdin ama sen acilden girmissin 112 den
"YİNE DİYORUM USTAMSSIN SAYGIM SONSUZ HOŞGELDİN SİZLE YİNE ÇOK BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPACAĞIZ İLLAKİ ÖĞRETECEĞİN ÇOK ŞEYLER OLACAK İNŞALLAH SAYGILARIMLA
(not:yanlış anlamayn ben sadece bunları sölemek istedim maksadım kimseyi kırmak değil)

~*İNB_37*~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-06-2009, 01:16 AM   #7
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. şimdi acil olayı baya bir fantezi olmus burasıda fantezzi yeri değil lütfen bunlara dikkat edelimki fantezi yapmıs olmayalım ...
sonucta sitemiz bilgi paylasım yeridirki yanlıs yazan dogru yazan olur bizlerin amacıda bildiğimiz kadarıyla o yanlısları arkadaslarımızı kırmadan incitmeden güzelce anlatmaktırki bildiğinden ötesini atmadan anlatmaktır...
herkez bilirki adımlara takılmamak lazımdır adım işi sabit değildir ki bunu kitaplardan bakıpta yazmak söylemek olmaz işarete bakarsın işareti okursun gözlemle yeri bulursun eger bu konuda bilgin varsa ve yere bakamıyorsan gördüğün kadarıyla bilmeyen kişileri yönlendirirsinki herkez bir seyler ögrenir ve görür zamanı gelince...
o yüzden biliyorsan bilgini paylaski bir işe yarayasın ...bos laflarla ceviz kabugu doldurma misali yasamayalım...saygılar
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-09-2009, 04:09 PM   #8
AYDIN
Tecrübeli Üye

AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 157016
AYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond repute

Konuya daha bir hızlı cevab mahiyetindeacil yazmış arkadaşımız neyse çokta önemli degil
oymalara sırtını ver 50metre ileri git derim ben

http://img694.imageshack.us/img694/5396/emeesaygj.gif
AYDIN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-09-2009, 08:36 PM   #9
sonadım
Guest

tıfıl ustam benimde acizane fikrinm bu gibi yerlerin her zaman güney kesiminde kırılmış taş ve mıcırların bol olduğu istikametin biraz daha aşağısında hafifi çökmüş olan yereleri araki buralarda o yerin ana giriş yerleri olma ihtimali her zaman yüksektir . inşallah cenabuallah emeklerini boşa çıkartmaz saygılar....

Alt 09-13-2009, 01:20 AM   #10
solmaz
Üye

Tecrübe Puanı: 16016
solmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond reputesolmaz has a reputation beyond repute

Yıllar önce buldugum defineleri açıklıyacaktım. açıklamadan önce o günler kopyalanıp bir başka sitede yayınlanmaması konusunda görüştügüm bir dost bunun mümkün olmadıgı konusunda beni bilgilendirmişti. işte o gün benim için okumanın serbest yazmanın yasak oldugunu ögrendigim gündür. Aradan yıllar geçti Okumanında yazmanında yasak oldugunu ögrendim. Artık karşimdaki bir cam ekranı seyretmenin orda gördüklerim 3 adım ileri bir adım geri sagına seksen adım say soluna 40 adım say yok şu işaret yok bu resim yok bu çizgi yok efendim bu dedektör 8 metre derinlik yetmedi 25 metre derinlik bunların yanında birde küp dolusu çil çil altın yetmedi definecilikte cin peri hoca gazları site site dolaştım cam ekranda serettim Nikler deyiştirip gazcılar cazcılar eşliginde Definecilerle bilgi paylaşımı adı altında her telden türküler misali adına göre çubuk kan gurubuna uygun çubuk teknoloji artık site site bir harf olsun dogru bilgi öğrenebilirmiyim diye geze geze neredeyse kendi kendimi site sürtügü ilan edecektim.

Buna gerek kalmadı işte tilkinin dönüp dolaşıp gelecegi yer kürkcü dükkanı derlerya yıllardır dönüyoruz dolaşıyoruz anen başa geliyoruz velhasıl aynı tas aynı hamam misali.kim ne yaparsa yapsın kim site açarsa açsın kim kapatırsa kapatsın defineciyi fazla ilgilendirmiyor. definecilerin ortak bir noktada buluşup bilgi paylaşacagı yer bu işi yüregini ortaya koyarak kurulan define siteleridir. Şu anda tüm sitelere göz atıyorum ortada bir çok site var var olmasınada Neden 2 site görüyorum Peki bu siteler defineciye definecilik konusunda yeterli bilgiyi veriyormu.? . Yukarda buldugum definecilik oyunlarından bıkıp usandıgımı anladım artık buldugum defineleri bilgi olarak paylaşmaya karar verdim. Elbetteki benim buldugum definelerin aynısınıda sizler buldunuz buldunuz defineleri neden burada paylaşmıyorsunuz.?

Buldugum defineler sıradan şeyler olmadıgı gibi her definecininde öncelikle bu defineleri bulması gerektine inanıyorum. Bunu için diyorumki resimler işaretler çizikler figürler hepsi bir yazı biçimidir. kendine has özellikleri vardır. yaşayan medeniyetlerde yazan azdır okuyan çoktur yazanlar bir türlü yazı sanatlarını toplumun okumasına sunmuşlardır. Bunlar farklı çaglarda farklı biçimde yazı olarak kullanılmıştır. zamanla deyişime ugrayıp yeni medeniyetler yeni yazı biçimi getirmişlerdir. aynı yerde farklı medeniyetler farklı zamanlarda yaşamışlardır. hepsinin yazı sanatı şekli birbirinden farklıdır. Kimse işaretleri define diye algılayıp sahte şeylerin yaptıgı gibi sahte define sitelerininde definecileri yıllardır iki adım ileri bir adım geri adımlatarak hep aynı yerinde saydırmaya hakları yoktur. DEFİNECİLERİ İKİ ADIM İLERİ BİR ADIM GERİ YILLARDIR SAYDIRAN SİTELERE ŞÖYLE BİR GÖZ ATIN KAPANANLARI ANIMSAYIN. onların ne tozu ne izi kaldı biz burada dogruluna inandımız bilgileri paylaşmaya devam edecegiz. dün oldu gibi bu günde yarında burada definecilik üzerine dogru bilgilerde buluşacagız.

Evet arkadaşlar artık şu resimlerin fügürlerin oymaların çiziklerin vakti ve zamanı geldi Ben bunlaın yazı olduguna adim kadar eminim bu konuda elbetteki sırf yazı deyip işin içinden çıkılmayacak bunların gerekli açıklamalarınıda bilgi olarak paylaşacagız.. Bunların yazı olmadıgı konusunda tecrübeye dayalı bilgileri olan arkadaşların algılamalarını öğrenmek için onlara öncelik verelim. Saygılar.
solmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok