Go Back   DefineBurada.CoM > BiLGİ PAYLASIMI-TARİH VE TARİHİ BİLGİLER > Eski Medeniyetler Ve Uygarlıklar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 05-18-2009, 04:48 PM   #11
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227015
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

S.A dayı buda benden olsun toprak kokuyor hemşeriyiz nasolsa

ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-18-2009, 04:53 PM   #12
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 438017
~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute

seyrani abi yetermi?

Konu ~*İNB_37*~ tarafından (05-18-2009 Saat 05:03 PM ) değiştirilmiştir.
~*İNB_37*~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-15-2011, 02:48 AM   #13
kazakcii
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 13
kazakcii is on a distinguished road

burası danolar köyü kaya mezarları değilmiydi benmi yanlış hatırlıyom yanlış hatırlıyosam ayıp bana
kazakcii isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-15-2011, 11:19 AM   #14
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

teşekkürler kazakcı kardeş ben bu sitede oldugum halde nasıl görmemişim hayret ettim tabiki resim çalışması yapan ustalarımada teşekkürler emeklerinize saglık
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-20-2011, 12:57 AM   #15
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Selamünaleyküm evet kazakçı benim memletlimisin yoksa misafirmi oldun dano değil donalar köyü öteki adıda süleyman köyüdür meşhur süleyman kayasının olduğu bölge en alttaki resim kastamonu merkezde yılanlı camiinin girişidir. Onun üstündeki dünyanın üçüncü büyük kanyonunun olduğu ilgarini mağarası üstten ikinci ise kastamonu merkezde bulunan kaya mezarı en üst ise kastamonu kalesidir benim memleketim tarih kokar her tarafı

Alt 08-24-2011, 05:48 PM   #16
kazakcii
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 13
kazakcii is on a distinguished road

taşköprülüyüm bende
kazakcii isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: