Go Back   DefineBurada.CoM > MEZARLAR VE MEZAR HEDİYELERİ > Tümülüs Mezarları Hakkında Bilgiler
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 10-31-2011, 09:03 PM   #21
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
gizemli_KRAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ayrıca bana bır harf ogretenın kkırk yıl kolesı olurum ata sozumuze dayanarak sıze olan saygımdanda.bır haywan benzetmenıze cewap wermıyorum (yorumsuz).bırde sıze sorum olucakk sız defınecılıgı nasıl yapıyorsunuz her gıttıgınız yere ızınmı alıyorsunuz tırnaklarınızlamı calısıyorsunuz .herseyınızı yasal olarakmı yapıyorsunuz hocam sızın durust bır sekılde bu soruma cewap werecegınızden emınım.
Güzel kardeşim;söze tabiri caizse diye başladım ve şahsından değil,yapılan işten bahsettim farkındaysan.Hakaret gibi bir yaklaşım söz konusu bile değil.Buna rağmen eğer yine de yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiysem özür dilerim.

Bu işlerin netameli ve riskli olduğunu bu alemdeki herkes bilir.Malumun ilamını istiyorsan;atalarımız "yakalanan kısrak harmanı döver" der.
İzinli olmasa da,her işin bir usulü adabı var.Kör gözüm parmağına misali;bu işler böyle davul çalarak da yapılmıyor ki.
Nokta.

Alt 10-31-2011, 09:04 PM   #22
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

sımdı burayı ıyı dınle formen abımızın dedıgı gıbı burası bır mabet tabanında ıse mezar oldugunu dusunuyorum
sahsı gorusum su yonde;
bu tepenın batısında gırıs aranacak
yuzueyde zaten ucgen alanı bulmussunuz bu yuey bulgusu tam ortadan gırılmesını beyan eder ayrıca kapıyı ....
olması gereken hedıyeyı de almıssınız mezarında bır boylelıkle bır bayan mezarı oldugu kesınlesmıs oldu...

sımdı burada yapılması gereken ıslem
tam orta yerden tabana kadar ınmek dolgu taslar var ıse sayet muhtemelen vardır dogu yonden ılerlemek, ıllakı zayıf bır yerı vardır bu dolgunun oyle olmak zorunda mana butunlugu ıcın.

dolgu yok dıyelım bu durumda butun sekılde zemın kayaya ulasıldıgında o zemın kayada kapak yanı horasan harcı aramak zaten ayaklarınızın altında olmalı...

bu ıkı durumdan hangısı sana uygunsa çek al degerlendır çürük harç konusuda yıne mana butunlugunun bır parcası oyle olmak zorunda...
kolay gelsın kardes.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-31-2011, 09:54 PM   #23
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Alıntı:
gizemli_kral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ayrıca bana bır harf ogretenın kkırk yıl kolesı olurum ata sozumuze dayanarak sıze olan saygımdanda.bır haywan benzetmenıze cewap wermıyorum (yorumsuz).bırde sıze sorum olucakk sız defınecılıgı nasıl yapıyorsunuz her gıttıgınız yere ızınmı alıyorsunuz tırnaklarınızlamı calısıyorsunuz .herseyınızı yasal olarakmı yapıyorsunuz hocam sızın durust bır sekılde bu soruma cewap werecegınızden emınım.
evet gizemli kardeşformen usta size hayvan dememiş fil benzetmesi yapmış hani filler girdiği yeri altüst ederlerya onun gibi yani çevrede definecilere verilen paye bu kardeşim defineci nereye girerse yıkar yükletir.bu sözlere siz sitede tahammül edemiyorsunuz mazallah arazide hoşunuza giden bi yerde söylense inan şu söylediklerinizden anladığım şey şu . Inan size laf söyleyeni vurarsınız yazık bende seviniyordum ustayla iyi bir diyalok kurmuştunuz. Saygılar yolunuz açık olsun beyefendi. Nasıl olsa bundan böyle karşılaşamayız dayı
çççç

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: