Go Back   DefineBurada.CoM > DEFİNE İŞARETLERİ KATOLOĞU VE CÖZÜMÜ BULUNMUS DEFİNE İŞARETLERİ > DEFİNE İŞARET KATALOĞU
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 08-25-2013, 01:10 AM   #1
baruzn
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 11
baruzn is on a distinguished road
Standart Yardım arkadaşlar

Selamın aleyküm

Arkadaşlar belirtmek isterim ki ben hiç defime arama işi yapmadım yalnız ilginç bi olayla karşılaştım ;

Bundan yaklaşık 1 sene önce amcamla göl de balık tutarken göl kenarında bi sakallı adam duruyordu bizim onu görmemizle oda bizi fark etti ve çağırdı yanına gittik adamın yanında ilk dikkatimi çeken göle olta atmış bir seccade bir şişe su bir ekmek ve eski bir hançer vardı selamlaştık bana dediki ne yapıyorsunuz burda bende ağ atıyoruz amca sen ne yapıyon dedim bir çukur vardı içine temiz su birikmiş bana dedi ki abdes aldım bı temiz suda namaz kıldım bir yılan çıktı karşıma bende onu bu hançerle öldürdüm dedi yılanı sordum çalılığa attım dedi geçmiş olsun dedık amcamla tam sandala biniyoruz nereye dedi bizde balığa diyince gel ne işin var gel burda altın var dedi tabi amcamda bende inanmadım amcam nerden anladın diyince bize bir taş gösterdi üstünde çocuk ayak izi vardı tabiki biz güldük ya amca bırak bu işleri filan dedik o ara oltasına balık vurdu ben oltaya baktım amcam da amca oltana balık vurdu dıyıp yanıma geldı arkamızı döndüğümüzde amca yoktu oltaya baktık oltada yok
amcamda bende hemen kaçtık

bunu neden 1 sene sonra merak ettım dıye soracak olursanız ben dedım ya balıkçıyım gölde avlanıyorum geçenlerde yanıma 2 turist birde türk geldi ellerinde bi harita vardı bana orayı sordular ama ben baska yere götürdüm burası dedim

1. cisi altın olabilir mi ?
2. cisi o adam kimdi ?
3. yılan neydi ?
baruzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 09-04-2013, 10:44 PM   #2
hasat
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 2012
hasat has a reputation beyond reputehasat has a reputation beyond reputehasat has a reputation beyond reputehasat has a reputation beyond reputehasat has a reputation beyond reputehasat has a reputation beyond reputehasat has a reputation beyond reputehasat has a reputation beyond reputehasat has a reputation beyond reputehasat has a reputation beyond reputehasat has a reputation beyond repute

olabilir çözmek için yeri görmek lazım yada resımlerı cekersen
hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-06-2013, 03:36 PM   #3
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

eğer ayak izi varsa doğru bir mezar var ama daha detaylı bilgi istersen resim çekmen daha iyiy olur. SAYGILAR DAYI

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: