Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-03-2009, 01:11 AM   #1
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute
Standart yorumlarınızı bekliyorum

arkadaslar sizce bunlar nedir
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg Görüntü000.jpg (98,8 KB (Kilobyte), 49x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg Görüntü001.jpg (100,1 KB (Kilobyte), 49x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg Görüntü002.jpg (100,5 KB (Kilobyte), 43x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg Görüntü003.jpg (98,3 KB (Kilobyte), 50x kez indirilmiştir)
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 01-03-2009, 01:14 AM   #2
detay
Tecrübeli Üye

detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

arkadaslar carpıve ucgenler aynı kayanın ustunde ve oyukta aynı kayada alt tarafta kusuruma bakmayın yosunları sıyıramadım yorumlarınızı bekliyorum

Alt 01-03-2009, 11:26 AM   #3
işaretçi
Tecrübeli Üye

işaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 337016
işaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond repute

selam detay abi resimleri tam inceleyemedim 1. si resimler ufak burdaki ustalar resimleri kendi pc sine atıp orda dondurur cevirir buyutur kuçultur işaretleri bulur yorumu çizer resimleri tekrar siteye atar 1.si resimleri cekerken su doker seniz direk işaretler cıkar bunu unutmayınız ama 1. resimde ben oda işaretine rasladım x işareti para işaretidir yanında işaret olduğu için ücgen işareti tepe yani tümülüs işaretidir yakınlarında tumuluş işareti varmı ben x ve ücgeni göremedim sizin söylediyinize bianen cevap yazıyorum bide oyuk işaretin 2m etrafında kara taş taş varmı zeminde yada toprak varmı ya abi resim atarken bide uzak resimleseniz boyle durum olmıyacak yani yeri gözümüzde canlandırma olayı olmuyor size rica etsem uzak resimle sudokup resim lermisiniz ve corafi konumu bilginiz kadar yazarmısınız saygı ve selamlarımla 1. resim deki çarpıdan cok ıstavroza benziyor cunku sol ucu biraz daha uzun gibi bunu anlamak için olçmek gerek ve alt taraftada kuyruk işareti var işte su dokuldumu yapılan işaretler öne cıkar cunku taş iz yapıldığı için.tam işaret olmayan yerler de cıkmaz

Konu işaretçi tarafından (01-03-2009 Saat 11:33 AM ) değiştirilmiştir.
işaretçi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-03-2009, 11:40 AM   #4
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. arkadasım en fazla 20 metre kare cevresinde belki o kadar dahi uzak değildir girişi var toprak altında olan oda mezarı olmalı kayaların güneşin dogusuna bakan yüzlerinde bir giriş var ...
oyugun alt yüzüne dogru arastırmaya baslamalısın... mezar süsü verilmiş altın odasıda olabilir
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-03-2009, 05:27 PM   #5
OPTİMUS
Tecrübeli Üye

OPTİMUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 27016
OPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond repute

Alıntı:
hira_pc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
s.a. arkadasım en fazla 20 metre kare cevresinde belki o kadar dahi uzak değildir girişi var toprak altında olan oda mezarı olmalı kayaların güneşin dogusuna bakan yüzlerinde bir giriş var ...
oyugun alt yüzüne dogru arastırmaya baslamalısın... mezar süsü verilmiş altın odasıda olabilir
TAMAMİYLE KATIIYORUM USTAM SAĞOLSIN
OPTİMUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-04-2009, 02:56 AM   #6
detay
Tecrübeli Üye

Alıntı:
işaretçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam detay abi resimleri tam inceleyemedim 1. si resimler ufak burdaki ustalar resimleri kendi pc sine atıp orda dondurur cevirir buyutur kuçultur işaretleri bulur yorumu çizer resimleri tekrar siteye atar 1.si resimleri cekerken su doker seniz direk işaretler cıkar bunu unutmayınız ama 1. resimde ben oda işaretine rasladım x işareti para işaretidir yanında işaret olduğu için ücgen işareti tepe yani tümülüs işaretidir yakınlarında tumuluş işareti varmı ben x ve ücgeni göremedim sizin söylediyinize bianen cevap yazıyorum bide oyuk işaretin 2m etrafında kara taş taş varmı zeminde yada toprak varmı ya abi resim atarken bide uzak resimleseniz boyle durum olmıyacak yani yeri gözümüzde canlandırma olayı olmuyor size rica etsem uzak resimle sudokup resim lermisiniz ve corafi konumu bilginiz kadar yazarmısınız saygı ve selamlarımla 1. resim deki çarpıdan cok ıstavroza benziyor cunku sol ucu biraz daha uzun gibi bunu anlamak için olçmek gerek ve alt taraftada kuyruk işareti var işte su dokuldumu yapılan işaretler öne cıkar cunku taş iz yapıldığı için.tam işaret olmayan yerler de cıkmaz
tesekurler eline saglık arkadasım hic yorulmadan yazmısın tesekkurler ama bana uzak elimdeki imkanlarla bunu cekebildim

Alt 01-04-2009, 02:57 AM   #7
detay
Tecrübeli Üye

arkadaslar tesekkurler

Alt 01-04-2009, 03:54 AM   #8
DAYI
Guest

selamünaleyküm detay kardeşim demekki birdaha gidip bakma durumun yok o zaman uğraşmaya değmez dostum zaten arkadaşilarda gereğini söylemişler saygılar

Alt 01-04-2009, 12:07 PM   #9
OPTİMUS
Tecrübeli Üye

OPTİMUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 27016
OPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond repute

Orda Biri Işlem Varki Sanki Bir Yerin Haritasini çizmiş Gibi Yada Göürnmeyeb Bir Işaret Inşllah Abi Temizeyip En Kisa Zamanda Tekrar Atacaktir Resimlerini Yanliz Diyecem Burasi Güzel Bir Yer Kesinlikle Boş Olmadiği Kanaatindeyim Saygialr Hürmetler Bol şanslar
OPTİMUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-04-2009, 09:09 PM   #10
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

2ci resim tam kaya mezarın üstü bana göre

Etiketler
Yok