Go Back   DefineBurada.CoM > FORUM DA KATEGORİSİZ KONULAR > Kategorisiz Konular
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-10-2009, 09:25 PM   #1
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute
Standart Dikkatinizi çekerim !!!

Sevgılı dostlarım gunlerdır kafamı kurrcalayan bır durumdan soz acacagım ıznınızle:

Bızlerde zamanında bır cok sıteye gırdık gorduk neyın ne oldugunun kendımızce farkına vardık bu sıtelerde dıkkatımı ceken bır hususta sıtelerdekı gunluk onlıne uye sayısı onlıne sıte sayacı yanı...

dostlarım sız ınanıyormusunuz aynı anda bır defıne sıtesınde 400-500 kısının onlıne olabılecegı hususuna ???
ustelık bu sıte belırlı bır ortak özelliği tasıyan(defınecılık) kısılerın olusturdugu bır sıte... ben ınanıyorum kı bızler gıbı ender bır mesgaleyı(defınecılık) tasıyan ınsanlar bır anda 400 u 500 u bır araya gelıpte bır sıtede onlıne olamaz ustelık bır cok defıne sıtesı varken...

Dıkkatınızı cekerım ve herseyden once ALLAH a sıgınırım sımdıye kadar kımseyı kandırmadık bu saatten sonrada cok sukur kımseyı kandırmayız kandıramayız o sorumlulugun bılıncındeyız www.defineburada.com ekıbı olarak.

Sıtemız sımdılık yenı bır sıte ama son gazla hamdolsun ılerlıyor ve emınımkı bu hızımızla kısa zamanda cok buyuk yerlere gelecegız hayırlı gellım ınsallah. Bunu soylememdekı gaye sıte sayacına dıkkat ettınızmı neyse odur kardeslerım. ıstesek bızlerde sahte botlarla sayaca tavan yatırır 500-600 uye bırden onlıne gosterebılrıız dıger sıteler gıbı ama demınde dedıgım gıbı yalandan dolandan ALLAH a sıgınırız.

Temız akıl sahıplerı kardeslerım ne demek ıstedıgımı gayet ıyı anlamıslardır ınsallah. Sahte nıklerle sıteye sahte cogunluk vermekle ancak ve ancak kendınızı kandırırsınız (zaten bır cok kardesımızde bunun farkındadır) buradan sızlere ufak bır seslenıstır bu.

ALLAH a emanet olunuz kardeslerım !!!
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 01-10-2009, 09:51 PM   #2
EFO6013
Guest

S A arkadaşım istihkam yazmış olduğun bu yazı için sana sonsuz teşekkürlerimi sunarım evet hepimizdefineçi kişileriz bende dahil işimiz bu ama işimizi yaparken hem gerçekleri hemde ALLAH rızası ile sadeçe doğruları vede gerçekler ne ise öyleçede kalaçağız aramıza kim girerse onuda kendimize benzetelim doğru dürüs olmak için vede gerçekçi olalımki daima birlik vede beraberlik vede kardeşlik içinde kalalım tekrar yazın için teşekkürler arkadaşım

Alt 01-18-2009, 05:37 AM   #3
efsane
Üye

Tecrübe Puanı: 7016
efsane has a reputation beyond reputeefsane has a reputation beyond reputeefsane has a reputation beyond reputeefsane has a reputation beyond reputeefsane has a reputation beyond reputeefsane has a reputation beyond reputeefsane has a reputation beyond reputeefsane has a reputation beyond reputeefsane has a reputation beyond reputeefsane has a reputation beyond reputeefsane has a reputation beyond repute

arkadaşlar bu siteye daha yeni gelmiş bulunuyorum acaba bu cıva ve çubuklarla alan tarama cihazı nasıl yapılıyor bana bunu anlatabilecek bir arkadaş varmı*
efsane isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-18-2009, 03:02 PM   #4
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

istihkam buna bot atmak diyorlar galiba yani sahtekarlıgın bir diğer adı
bunu paracılar yapardı ve şimdi paracıların devamı oldugu bilinen bir site ve bildigim bir kaç site daha yapıyor dedigin gibi define sitesi çok sayıda var bu kadar site variken tek bir sitede 500 adamın onlaym olmasına ben gülerim
bu site işlerinde çok sahtekarlık dönüyor yaw çok şeyler ogrendik
çok çakallar var bu alemde biz saglam durmasını bilelimde gerisi boş ne yapıyorlarsa yapsınlar bakalım, ne güzel bir ata sözü vardır herkesin bildigi
yalancının mumu yastıya kadar yanarmış ondan sonra da sabaha kadar karanlıkta oturur

Alt 01-18-2009, 05:31 PM   #5
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

usta ben sana sonuna kadar katılıyorum
bende 15 gun onceye kadar baska bır sıteyı fazla kullanıyordum
fakat bırgun bır baktım 6.7 tane metador dedikleri kısıler cıkmıs ve bu kısılerın benim bilgimden fazla olduguna inanmyorum
ve bu sıteyı kullanmaya basladım iyikide kullanmaya baslamısım
şimdi orayada gırıyorum ama artık yorum yapmıyorum saygı duydugum 2 kısı var onlar icin giriyorum
tabıkı eksıklerimiz var allah ın izniyle zamanla duzelecek buna inanıyorum
arkadaslar nasıl algılarsınız bılmem ama buradakı arkadaslar bana daha sıcak geldı herkese kuranada kullananda alllah razı olsun
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-24-2009, 12:33 PM   #6
diamond
Tecrübeli Üye

diamond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 40016
diamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond repute
Standart şişirme online üyeler :)

İstihkam_ustad sana teşekkür ediyorum. Bu bahse konu olan siteyi ilk gördüğümde gözlerime inanamadım ve size yazmıştım.Sizde sitemizde bu konuda hakkında bir forum açıldığını söylediniz. Gerçekten görmedim görseydim bende sezenişimi dile getirenlerin en başında yer alırdım. Ama yine de gecikmiş bir işlem değil. Foruma yazıyorum. Azami yüklü ağırlığı 400-500 (boş üye) olan bu sitenin yükü bana göre teknik açıklamalarda da görüldüğü üzere gerçek değil. Boş kayalardan ve havadan ibaret. Siz ticari taksi ile kamyonculuk yapmaya kalkışırda yük taşımak isterseniz bir yerde devrilirsiniz. bu doğayada aykırı mantığada. Bu ticari taksi bu yükü çekmez diyorum. www.defineburada.com gerçek bir define arkadaşlık ve sohbet sitesi. doğa ve tarih sevdalılarının buluşma noktası. Emekleri gecen herkesi saygılarımla selamlıyorum.. Ellerinize sağlık. Dürüstlük ve doğruluk ancak başarıya götüren adımdır. Yalanla dolanla kimse biryere varamamıştır varamazda. Atalar boşuna dememiş. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Bir de o sayacı tavan yaptırma olayına o kadar sinirlendim ki, elimde olmayarakdan. Kendime zor hakim oluyorum şu an. Buradan sesleniyorum sözüm ona" Kendizi kandırırsınız başka kimse kanmaz. HEr gün açar bakarsınız, oooo 400 kişi var online diye fakat hepsi şişirmee"

Burdaki dostlara yönetici arkadaşlara ayrı ayr teşekkür ederim. İyiki varsınız.

Saygılarımla.

Etiketler
Yok