Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 05-09-2014, 11:22 AM   #11
son noktacı
Tecrübeli Üye

son noktacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 108013
son noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond repute

Sn sısuz özellikle köpek işaretini haç işaretini ve ördek işaretini bunların hiç biri görünmüyor insan elinden çıkma işaretleri yakından net şekilde seçilecek gibi resimlermisiniz hiç olmazsa noktalı haç dediğiniz işareti resimleyin bir göreyim bu resimlerde insan elinden çıkmış her hangi bir emare seçilmiyor çok resim atmışsınız lakin noktalı hacı özellikle net resimleyiniz inceleyelim gereken yorumu yapalım .Net yorum için sadece haç ve konumu yeterli bence köpek ve ördek dediğiniz işaretler benzetme olabilir net işaretlerin resmi illahi gerekiyor özellikle noktalı haç çok önemli onun net resmini çekip atın buraya .Hç işareti resmin çözünürlüğü ufak olduğu için gözüküp seçilmiyor .

Noktalı haç işareti alttaki eklediğim gibi net belli olacak şekilde resimleyiniz.
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg vlcsnap-2013-02-13-07h38m25s95.jpg (24,2 KB (Kilobyte), 30x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg İçerik.jpg (44,3 KB (Kilobyte), 27x kez indirilmiştir)

Alt 05-09-2014, 08:06 PM   #12
sisus
Üye

Tecrübe Puanı: 2010
sisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond repute

son yüklemeyi yaparken yükleme yaparken bir hata oluştu yazıyor.defalarca denedim aynı şey çıkıyor.ne yapmalıyım.teşekkürler.
sisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-10-2014, 02:50 AM   #13
sisus
Üye

sisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond reputesisus has a reputation beyond repute

sayın son noktacı yorumcu kardeşim.konumla ilgilendiğiniz için size özellikle teşekkür ediyorum.ayrıca mağara içinde çektiğim fotoların yüklenmesinde sorun yaşıyorum.noktalı haç olanında gönderdiğim resimleri video olarak çekim yaptığım karelerden alarak size gönderdim.size gönderdiğim fotolarda köpek ve ördek figürü yok görememenizde haklısınız.yükleyebilirsem çok iyi olacak.

Alt 05-15-2014, 12:17 AM   #14
sisus
Üye

yuvarlak içine aldığınız resimde göremediğiniz haç diklemesine 10 cm. üstten de 4 cm aşağıda haçın kesistiği nokta dan sol ve sağda 2 şer cm uzantıları var.haç ın üst noktasından 1cm sonra nohut büyüklğünde bir noktalama bulunuyor.sayın son noktacı yorumcu kardeşim sizden ricam kopuk sağ el baş parmakla ilgili detaylı bilgi almak istiyorum.mağara girişinin 3 mt sol yanında kaya üzerine çok net aşağıyı gösterir şekilde kabartma olarak figürlenen bu işaret çok dikkatimi çekti.eğer bu konuda yardımcı olursanız sayenizde araştımalarım sonuca ulaşacak diye düşünüyorum.ilgi ve yorumlarınıza teşekkür ediyorum.ayrıca tüm türkiyenin başı sağolsun.rızkları için yerin metrelerce altında ekmeğini arayan bu şehit kardeşlerimizin geride kalanlarınada rabbim sabırlar versin.

Etiketler
Yok