Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 06-01-2010, 08:52 PM   #11
sonadım
Guest

Talking

Alıntı:
istihkam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
işaretın durumuna gore gırıs degısır,
muhtemeln altı olabılecegı gıbı,
ayaktakı duruma gore ıslem yon degıstırebılır.
üstat çokta yerinde demiş...

Alt 11-01-2011, 08:04 PM   #12
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
bahadır4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
S.a ustalarım çok konu açıyorum diceksinizki bukadar konudan bişey yapamadınmı insanlar ve tılsımlardan nasibim olmadı.Nasibimi aryorum tabiki sizin yardımlarınızla.
Soracagım su bi kaya üzerinde yan yana iki ayak izi ve biraz ilerisinde tek yerli kayada tek ayak izi nasıl bir yol izlemeliyim yorumlarınız için şimdiden tsk ederim Selamlar Saygılar....
bahadır4 kardeşim,insanların mani olmasını anlarım da;inanan bir müslümana tılsımların mani olmasını anlamakta zorluk çekiyorum.Böyle hurafelere itibar etme.
Bakıyorum sorduğun yerlerin fotoğraflarını pek yllamıyor,sadece anlatıyorsun.Şöyle insan eliyle yapılıp,murçtan çıkmış güzel bir işareti detaylı fotolayıp yollarsan,eğer nasibinse bahtın da,kısmetinde açılır.

DAYI'nın dediği gibi;taşıma işine karışmam bak ama.

Etiketler
Yok