Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-15-2010, 04:24 AM   #18
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227016
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
synnada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgılı ozooo kardesım kırıcı kelıme kullandıysam ozur dılerım ama soyledıgın cıhazı duyunca ınan ona dellendım neden dersen ben o cıhazdan aldım olmuyo olmuyo yanı bende kusurmu var dıycem benım dısımda kı kullanan sahıslarda hemfıkırız haa bana dersen yanı benım sahsı fıkrım tesero tejon::mınelap ex 2 yada su an kullandıgım whıtes pro 6000 xl yanı ben aslında onu demek ıstedım
yoksa kımsenın fıkrı ıle alay edecek degılım bakarsın benım fıkrımede gulen vardır saygılar....

S.A SON OLARAK arkadaşım ben o cihazı övme maksatıyla örnek vermedim aslında sadece hergüzelin kusuru var mahetinde sölemiştim ama ya ben ifade edemedim yada yanlış anlaşıldı
şubir gerçek

SADECE DIŞINA DEĞİL içinide bilmeli İSTERDİMKİ 49tllik cihazı yapın ve karşılaştırın inşallah fırsatınız olur yaparsınız cihazda ayrım yok ama farklı metallerde farklı ses çıkarma niteliği var kulaklık ile kullanırsanız en azından emin olun balyoza altın demiyor ve belirli tercübe ve kullanımdan sonra ayrım modülü kesinlikle kullanıcı oluyor duyduğu ses tonu ile öle tercübe etmiş kullanıcılar varki adam sesi duyar duymaz burdaki yaramaz metal diyebiliyor işte gerçek kullanıcı tercübe ile cihazını kontrol eder bir dedöktör satın alır almaz araziye koşmaz önce test eder tanır mantık yürütür kaçımız cihaz aldıktan sonra bagda bahçede kendine parkur hazırlayıp testler yaptı? veya yapıyor kimse alan koşuyor dağa bayıra seçke imkanım vaktim olsada sizler için arazi testi yapıp ekleyebilsem ama aylardır işlerimden başımı kaldıramıyorum ama inşallah fırsat bulmaya çalışıp ispatını yapacagım ALLAH ın İZNİYLE

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla