Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-02-2011, 02:47 PM   #10
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

Bizim amacımız uygulanan teknikleri var olan gercekleri ve bilimleri burda defineci camiasına sunmak gerekirse araştırmaya sevk etmek oldugu için konu açmak ihtiyacı duydum ve gayet güzelde etmişim sizin said i nursi misalinizi ben daha önce seyrani ustamın mevlana mezar odası hakkındaki konusunda bende örnek vermiştim eger yanılmıyorsam Saidi nursi namı diger hür adam yazdıgı bir şiirde ölüm tarihini vermişti yıllar sonra bir ögrencisi şiir dize baş harflerini birleştirdigi zaman üstadın ölüm tarihi çıkmaktaydı okudum ama nerde ne tarihte hatırlama imkanım yok ayrıyeten facebookta defineci.com kapandı orda benim ben buka kutsal kase yi anlatırken latin harflerinin sayısal degerleri ve olaylarla ilişkilerini anlatmıştı evet arkadaşlar ebced hesabı define işinde uygulanmakta ama benim gördügüm çok basit bir şekil mantıgını anlatmaya çalıştım tabiki dogruda olabilir eksik te olabir hatta yanlış ta olabilir ama sonuçta bir paylaşım ki buda burdaki arkadaşların ve sitenin gelişmesi aydınlanması için yapıldı sevgi ve saygılarımla
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla