Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-08-2009, 11:56 PM   #5
KOMAGENA
Tecrübeli Üye

KOMAGENA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 67015
KOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond repute

Ocak 1845 Aklıma bir anda tüm bu gizli çalışmalarımı birgün gelipte çözecek o osmanlı torununa geldi Acaba bu kıta böyle bir süper beyine sahip bir çocuk doğururmu bu osmanlı karıları. Olaki böyle bir zekaya sahip benim tüm bu çalışmalarımı çözecek olursa işte o zaman tüm hıtistiyan aleminin sonu geldi demektir. Çünki bu beyne sahip bir osmanlı nın neslide ona çekecek ve en az onun kadar düşünecek değil sade babası gibi benim faliyetlerimi tüm bizans faliyetlerini çözer... Tüm hıristiyan aleminin renkli rüyasını yok eder. Buda şimdiki ve önceki osmanlı imparatorluğunun çok daha güçlüsü kurulur. Ve ebediyete dek hüküm süreceği anlamına gelir. Böyle bir şeyi düşünmek ve hayal etmek bile beni korkutuyor inanıyorumki İsa tüm hıristiyan alemini koruyacaktır... Ama kahinim ve çok değer vermiş olduğum papazım Pancov yaptığı çalışmalar gizli güçler ile görüşmeleri sonucu benim gerçekten korkumu doğrulamakta idi...Dolayısı ile tüm bu olayı mümkün oldukça geciktirebilmek için tüm karanlık güçleri seferber edecek en güçlü tılsımlar yapılarak bu kitabımı ebedi istirahatgahına yerleştirip ayrıyeten bu alana o denli bir tılsım bıraktıkki Akrepler ve yılanlar dünya var oldukça bölgemi ve özellikle bu kitabı DEFN ettiğim bu yeri bekleyeceklerdir...Taki Tanrı benim korktuğum ve tüm hıristiyan aleminin gelecekte çok korkacakları o osmanlı kahramanı bu kitabımı bulup çözeceği güne dek…-------------BU BELGEYE GÖRE BU KİTAP VAR ALICAK OLANDA BU İLME SAHİP OLMASI LAZIM.PAPAZLARDA BU İLİM VAR AMA YERİNİ BİLİYORLARSA TABİKİ.İŞTE BEN BURADA DİYORUMKİ BU BÖLGEYİ BİZ TESBİT EDERSEK EVVEL ALLAH ALIRIZ. BU BÖLGE HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR BÖLGE HAKKINDA BİLDİKLERİNİ PAYLAŞIRLARSA NEDEN OLMASIN.BAKALIM BİZİ NEREYE KADAR SÜRÜKLER----SELAMLAR