Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-27-2009, 08:48 PM   #11
lybre
Guest

Tecrübe Puanı: 0
lybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond repute

şimdi hemencik sizlere insangllunun en vazgeçemedigi seye nankörüğe bizzat bi örenk vermek istyorum :istma ustam beni 5. maddeye atmıısn tessüf ederim saygılarrrr
lybre isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-27-2009, 08:55 PM   #12
istihkam
Guest

istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

lybre kardesım sıtemız ısın ozunu tam alfabesını vermektedır.
bu sıtede boynuz kulagıda gecer.
ama
gayret edıp akıl edene kardesım.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-27-2009, 09:03 PM   #13
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

burada kayalık sormamın sebebi eger varsa onun üzerinde bir işaret olabilir onlarda buranın hafif tümsek olasından dolayı süphelenip kazmıslar olabilir yani diyeceğim oraları bir arastır bakalım
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-27-2009, 09:09 PM   #14
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
lybre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şimdi hemencik sizlere insangllunun en vazgeçemedigi seye nankörüğe bizzat bi örenk vermek istyorum :istma ustam beni 5. maddeye atmıısn tessüf ederim saygılarrrr
ben bişey anlamadım

Alt 01-27-2009, 09:10 PM   #15
DAYI
Guest

selamünaleyküm thelock kardeşim lütfen şu resmin bi değişiğine koyarmısın resim büyütülmüş ve gerçekten neyin ne olduğunu ayırmak mümkün değil bu tür yerlerde ufakta olsa bi işaret olması lazım sende hasseten rica ediyorum başka yönden çekilmiş bir foto lütfen...

ayrıca sayın lybre lütfen mesajlarda ciddiyetimizi koruyalım teşekkürler..

Alt 01-27-2009, 10:32 PM   #16
lybre
Guest

lybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond repute

hemencecik diyim seyrani ustam.istikam hocam cvp ta 5 madde verimş ya hani 5.sinde ben deniz acizane ögrencinizde geçyo ya hani.yani nankoruge ornek verdim orda adam bizi de katmıs katmyabilirdi mesela ama ben benide maddeye ekledigini geçiyorum ve 5. maddeye eklemiş diyorum onun için oel yazmsıtım.saygıalr
lybre isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok