Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-23-2009, 02:03 AM   #11
işaretçi
Tecrübeli Üye

işaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 337016
işaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond repute

valla usta bana oyle geldi karnını cıkarmış gibi gördüm bide uzerinde z harfi far gibi ama valla ne diyeyim oyle gördüm ustam

Alt 01-23-2009, 10:03 AM   #12
diamond
Tecrübeli Üye

diamond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 40016
diamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond repute

Uzunca bir uykuya dalmış. Tahminim odur ki yatarken kafasının altına sol kolunu koymuş ve uzuuuuunn süre uyanmamak için yatmış. 2 tahminim var. 1. si sarı ile çizdiğim kare kapak olabilir, ve malı o kapağın altında olabilir. 2. ihtimal ise sol kolunun üzerine yatmış ve tebeşirle çizilen hacın dirsek istikametindeki kolunun bağtığı yer. Yani başının altındaki kolun dirseği ile hacın ucu aynı istikamet. O istikamette taşın öbür yüzünde olabilir. En güçlü ihtimal . Mal bunun altında ve ben üstünde uyuyorum diyor. Sarı ile çizdiğim karenin kenarları sanki horasan kalıntısı gibi. O yüzden kapak olma ihtimali mevcut. Kayadan bağımsız duruyor bu kare gibi olan bölüm.Sonradan koyma sanki. Gerisini ustaların yorumuna bırakıyorum.İçinde kadına ait ziynet eşyaları çıkabilir. Erkekinden daha zengin olur. Bence göğüsünün ölçüsü veya hamileliğinden ziyade başı ve üzerine yattığı kol dikkatimi çekti. Tabi + işaretide yanında cabası.

Alt 01-23-2009, 02:15 PM   #13
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

kadın dediğin böyle olmlı derlerya aynen ortada emeğine saglık ustam cok güzel bir örnek...
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-23-2009, 04:57 PM   #14
dagci16
Üye

Tecrübe Puanı: 16
dagci16 is on a distinguished road

işaret işarettir bezetilmez burda bir işaret gözükmüyor arkadaşım birde ğer bu yazıyı okuyan arkadaşlarım kimse burda münecim değil lütfen resimleri detaylı çekip anlatın yani işaretin bulunmuş olduğu bölgeyi uzaktan yakından resimler çekerseniz burdaki arkadaşlarda size yardımcı olur kanısındayım

bursa dan sevgilerimle
dagci16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-23-2009, 05:25 PM   #15
ismetdus
Üye

ismetdus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 1016
ismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond repute

kepenek usta ben sana bişey soracam bu işaret aşk
evi işareti olamazmı acaba. ben biraz ona benzettimde kusura bakma.
ismetdus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-23-2009, 05:36 PM   #16
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

Alıntı:
dagci16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
işaret işarettir bezetilmez burda bir işaret gözükmüyor arkadaşım birde ğer bu yazıyı okuyan arkadaşlarım kimse burda münecim değil lütfen resimleri detaylı çekip anlatın yani işaretin bulunmuş olduğu bölgeyi uzaktan yakından resimler çekerseniz burdaki arkadaşlarda size yardımcı olur kanısındayım

bursa dan sevgilerimle

S.a dağcı16 arkadasım.
Sıte halkımız sert usluptan hıc hoslanmazz oncelıkle onu belırteyım.
Bu meslekte ne kadar ılerıdesınız bılemıyorum ama goruluyorkı Daha cok fırın ekmek yemenız gerekmektedır lutfen bu sozumu yanlıs anlamayınız. Bu sozumu ancak ılerıkı yıllarda anlayacksın kardesım.

USTAMIZ o resmı atmıssa herhangı bır yorum almak ıcın fıkır almak ıcın atmamıstır bunu anlayabılmenız ıcın oncelıkle konuyu okuma zahmetınde bulununuz.
Sert usluplardan uzak duralım !!!
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-23-2009, 05:46 PM   #17
ismetdus
Üye

ismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond reputeismetdus has a reputation beyond repute

uyarınız için teşekkürler kardeşim.
peki benim yotumum hakkında varmı
bir teziniz. saygılar

Alt 01-23-2009, 06:03 PM   #18
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

istihkam ustam cok dogru konusmussunuz ... bizim sitemiz sert usluptan uzak bir site saygının ve sevginin oldugu yer ustamızda onu sadece paylasım amaclı örnek olarak koymustur onun hakkında bilgi almak icin değil...

ismetdus arkadasım bir ask evi işareti böyle bir kaya üzerinde olurmu acaba bu kadar kücük ve gizli görünecek sekilde ask evini sembolize etmek icin güzel büyük tabela niyeti tasıyan işaretler kullanmaları daha mantıklı olmazmıydı diye düşünüyorum tabikide oda sizin görüşünüz sonucta görüşlerimizi düşüncelerimiz tecrübelerimiz paylasıyoruzki daha cok sey ögrenelim... saygılar
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-23-2009, 07:03 PM   #19
diamond
Tecrübeli Üye

diamond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 40016
diamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond repute

Alıntı:
kayipkepenek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yok bu tek çıplak
X olarak gördüşünüzün üstünden biz tebeşirle geçtik o HAÇ işareti
kadın eliyle başının altını tutmuş <ben yatıyorum> demiş
bir eliylede nerede yattığını gösteriyor
o HAÇ mezar işareti
gerisini size bırakıyorum
Kayıkepenek usta burda gerekli ve yeterli bir açıklama ile yukarıda görünen resmi bizimle paylaşmış. Ve ilave etmiş. " Gerisini sizlere bırakıyorum." Kendisine teşekkürü bir borç bilir ve emeklerinden ötürü Kayıpkepenek ustamı saygıyla selamlıyorum.

Alt 01-23-2009, 08:01 PM   #20
ismetdus
Üye

hira_pc arkadaşım işaretin büyüklüğü ve şekli hakkında bilgi verilmemiş ama burda.
ve şeklede bakacak olursak yol gösterici olarakta düşünebiliriz.
eğer 20cm gibi bir ölçülendirme olsa idi tamam mal işareti diyebilirdim
onun için sizin görüşlerinizede saygı duyarım.

Etiketler
Yok