Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 10-17-2008, 09:44 PM   #1
DAYI
Guest

selamünaleyküm geçmişine sahip çık ...benim bir özelliğim vardır hiç kimse için kötü düşünmem ve bu huyumlada gurur duyarım keşke benim anlatmak istediklerimi anlayabilseniz Ve hiç bir zaman yaptığım işi yüzeysel yapmadım ve tam emin olmadığım bir şeyi karşımdakilere tavsiye etmedim ve kinaye etmedim hele size karşı hep sizi bir kızım olarak düşündüm ve gerçekten size karşı kırıcı ve yıpratıcı olmadım olmamda mümkün değil çünkü siz kabuğunu yırtan Türk kadınlarına örnek oldunuz ve bir ilki başardınız . bir define sitesinde bayan olarak yazabilen ve bu cesareti kendinde bulan ilklerdensiniz. sizden istirhamım benim yazılarımı çok dikkatli okuyun ve hayatta yaptığınız hiç bir işi laf olsun diye yapmayın o darılır bu kırılır derseniz veya birilerine karşı şirin gözükmek mi diyeyim bilemiyorum onun adına ne denir . ben size bir mesaj çektim sivas 58 yazısına teşekkür etmişsiniz teşekkür edenlerden biride kandela açık konuşuyorum kandelanın bu güne kadar dini ağırlıklı yazısını okumadım belkide ben görmedim ama siz devamlı dinden bahsediyorsunuz ve çokta mamnun oluyorum ve sizin yaşınızda bir bayanın bu hasletlere sahip olmasına gerçektende seviniyorum ve bu sevgi ve saygım hala devam ediyor ama o mesajda sizi sadece ama sadece uyarmak istedim kewsinlikle herhangibi art niyetim olmaz ve olamaz benim sivas 58 e yazdığım yazıyı ve size yazdığım mesajı iyi ve dikkatli okursanız demek istediğimi anlarsınız saygılar DAYI

Facebook'ta Paylaş

Konu Kapatılmıştır