Go Back   DefineBurada.CoM > BiLGİ PAYLASIMI-TARİH VE TARİHİ BİLGİLER > Bilgi Paylaşımı
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 11-10-2009, 09:41 AM   #21
MEZARCI
Banned

Tecrübe Puanı: 0
MEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond repute

selamün aleküm dayı eğer mesajında yazdığın gibi benim haşa dinsiz haşa Allah sız biri olduğumu düşünüyorsun bu benim çok ağırıma gitti bu düşünceye nereden kapıldın anlam veremedim ,bir müslüman bir müslümanın imanından zerre kadar şüphe ederse dinden çıkmış olur hemen kelime-i şehadet getirip dine dönmesi icap eder
saygılarımla

MEZARCI
MEZARCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 11-10-2009, 09:51 AM   #22
MEZARCI
Banned

MEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond repute
Exclamation Dayı lütfen oku

Dayı ayrıca merak edersin diye yazıyorum ,

ismim ****** yaşım 33

atalarım oğuzların kayı boyu bayat kolundandır öz türküm ve elhamdülillah müslümanım

allah (c.c.) a olan namaz borcumu yerine getiriyorum , hac vazifemi yaptım , 3 kez umreye gittim , vatanım için 2 tane hayırlı evlat yetiştiriyorum ,

bana ithaf ettiğin düşünceleri kabul etmiyorum bu sözlerin beni çok üzdü çok ağırıma gitti , sende müslüman bir insansın kul hakkı ile nasıl gideriz allah (c.c.) ın huzuruna , bana hakkın geçtiyse hakkını helal et ,

yönetici arkadaşlardan rica ediyorum lütfen üyeliğimi iptal edin ve bütün mesajlarımı silin

allah sizlerden razı olsun

saygılarımla

ahmet akman

Alt 11-10-2009, 11:45 AM   #23
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

ahmet sakin ol sen dayının dedigini o senin espini anlayamadı iş ülkücülüge gelince ters zihniyette adam yok gibi bu sitede olsada saygı çerçevsinden çıkmadıkça bizde ona saygı duyarız ben hep şunu derim bilen bilir iki bin üçbin sene evvel adamlardaki teknoloji mütişdi elektrk bile vardı adamlarda her konuda bizden ilerdelerdi iş sanatkarlık ve düşünce olunca o adamlarla bizm aramızda çok büyük farklar vardı biz hala 1900lerin başındayız
ayrıca ülkücülük dayıdan sorululurdu bir zamanalar
saygılar her ikinizede

Alt 11-10-2009, 12:38 PM   #24
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

selamünaleyküm diyelimde kim müslümansa üstüne alınsın bak ahmed usta demiyorum artık ahmet kardeş kardeşin anlamının ne olduğunu biliyorsan şayet bunun ne demek olduğunuda bilirsinnyüce resul sahabeleri birbirine kardeş ilan etmiştir yani sahabelik kardeşliktir. kardeşlikte bunun için yüce bi makamdır öyle bırakıp gidenlere bu söz söylenmez eğer bir laf söylediysen arkasında duracaksın yok öylesine dediysende bi mahsuru yok bence ben anladığımı ve duyduğumu söyledim sonra dahasınıda söyliyeyimmi
. bende 1968 lerin ülkücüsüyüm ne hikmetse yeniler zoru görünce bırakıp gidiyorlarmı ne biz ateş hattından çıktık ama hala bayrağı dik tutma çabasındayız dur hele gardaş daha bişey demedik sakin ol nereye gidersin öyle gidiyom deyip herşeyide yüz üstü bırakamazsın ha tabi kim engel olur hiç kimse ama inandıvın şey peşini bırakmaz yanlış yaptın der adama sana dinsizsin denmedi o düşüncelerin nerden geldiğini nasıl bi fikir olduğunu hatırlattık belliki o kitabı okumamışsın zaten yenilerin okumayla bi işi yok ki bak evlat benim yaşım 58 ben sözde değil özde ülkücüyüm ve karşımdakinide öyle görmek isterim eğip bükmeye gerek yok lafımda sadece sanadır kimse üstüne alınmasın . duırmak istiyor ve benimle çalışmak istiyorsan kapım sonuna kadar açıktır . gitmek istiyorsanda kimse dur demez . biz bırakıp gidenlerle değil ölümüne mücadelşeyi sevenlerle geldik buralara SAYGILAR

Alt 11-10-2009, 05:12 PM   #25
MEZARCI
Banned

Exclamation

Eyvallah dayım , abim
demekki aramızda bi yanlış anlaşılma oldu varsa bir kusurum affola hakkını helal et bizden yana helal olsun

bizim huraflerle , dinsizlikle alakamız yok olmaz olamaz biz ülkümüzden asla vaz geçmedik geçmeyiz hiç bir güç bunu engelleyemedi , engelleyemez sizin kadar tecrübeli olmasakta bu uğurda emeklerimiz oldu , askerlik görevimde 2 arkadaşım şehidlik mertebesine ulaştı benimde sağ ayağım sakatlandı , değil bir ayak canım fedadır vatana , kaçtığımız falanda yok eğer istenmiyorsak geldiğimiz gibide gitmeyi biliriz alınmayız darılmayız sizinle çalışmak istemeseydik burada olmazdık. SEYRANİ kardeşimizin tavsiyesi üzerine buradayız , bildiklerinizden faydalanmak , bildiklerimizi aktarmak için buradayız , yoksa başka bir amacımız yok daha yazılacak konuşulacak çok şeyler var ...... Saygılarımla

mezarcı

Alt 11-10-2009, 06:05 PM   #26
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

[ı]ufak bi degişiklik yaptım mezarcı seyrani yazdım oraya
ismimi yazmışında
[/ı]

Alt 11-10-2009, 10:06 PM   #27
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

selamünaleyküm dostlar ALLAH razı olsun ahmed kardeş bizimkide helal olsun aramıza geldiğin için sevinçliyiz . böyle güzellikler dostluğu pekiştirirmiş inşallah bizimkide öyle olur tecrübe deneyimlerimizi her zaman aktarmaktan ve bilmediklerimizide sorup öğrenmekten hiç bir zaman utanmadık sıkılmadık. inşallah birbirimizden öğreneceğimiz çok şey olacak teklik yüce ALLAHa mahsustur onun yarattığı herşey birbirine muhtaçtır. bende senin gibi hacca ve ömreye gittim ALLAHa bin şükürler olsun rabbim orları nasib etti cümle müslüman kulunada nasib etsin saygılar DAYI

Alt 11-10-2009, 10:45 PM   #28
MEZARCI
Banned

Standart Allah(c.c.) tekrarını nasip etsin

Dayım o mübarek beldeyi görmeyi allah (c.c.) hepimize nasip etsin tekrarını öyle çok istiyorumki ancak senin gibi gidip görenler anlar beni o mis gibi gül kokusunu özlememek elde değil deştin yaramı özlettin yine efendimi , özlememek eldemi nur ala nuru , allah (c.c.) senden razı olsun saygılarımla

mezarcı

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: