Go Back   DefineBurada.CoM > FORUM DA KATEGORİSİZ KONULAR > EğLeNCe BöLümü
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-15-2010, 12:20 AM   #1
AYDIN
Tecrübeli Üye

AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 157015
AYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond repute
Standart Alkışlar çılgın türklere:)

ALKIŞLAR ÇILGIN TÜRKLERE
——————————————
Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koşturup "112′nin numarasi neydiiiii?" diye bagıran sarışına,
——————————————–
Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o.çocuklari!!" diyen Karadenizli ağır abiye,
———————————————-
Annesine kızıp, buharlı ütünün içine işemeyi akıl eden! Annesini buram buram çiş kokularıyla iş yerine yollayan! Annesi; ancak arkadaşları ”acayip kokuyorsun” dediğinde işi çözen anneye ve çocuğuna,
———————————————-
Banyonun lambası yanmayınca elektrikler kesik zannedip yarım saat gelmesini bekleyen. Beklerken de canı sıkılmasın diye televizyon seyreden kişiye,
————————————————–
Ailecek televizyon izlerken üst komşu küçük oğlunu göndermiş. Çocuk, anneme ”X teyze, annem dedi ki, bari haberleri açsınlar da, biz de dinleyelim”. Biz de kırmadık, açtık. Ailecek çok iyi niyetli olduğumuzdan, televizyonları bozuk sandık. Yüksek sesten dolayı bize laf soktuklarını anlamamız çocuğun ikinci gelişinden sonra oldu. Bu olayı yaşayan aileye,
————————————————–
Lisedeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz AIDS’in açılımını yapıyor: (A)llaha (İ)syan eden (D)eyyusların (S)onu… diyen hocaya,birer alkış istiyorum)

Ayrıca aşağıdakiler de birer tebrik hakediyor:

Alfabe:
Ben de bu yıl okula başlayan torunum için kuvvetli bir moral alkışı istiyorum. Daha ikinci gün: ‘örrrtmenim, taa evden buraya tel çizmeye mi geldik, hep yumarlak mı yapcaz, harf felan öretmicen mi?’ deme cesaretini gösterdiği için,
————————————————–
Annem:
"Bu taraf bitti" diye CD’yi arkasına çeviren ve sonra da "CD çalar çalışmıyor!" diye feryat eden anneme alkış az geliyor!
————————————————–
Yaz Okulu:
Bir alkış da annesine yaz okulunu kazandığı müjdesini veren üniversite ögrencisine gelsin. Bu fikire şapka çıkarılır.
————————————————–
Beyin Göçü:
Tikky olduğu her halinden belli olan kızımız Beşiktaş-Taksim
midibüsünde yanındakı arkadaşına dert yanmaktadır. ”Şekerim dördüncü kez girdim ÖSS’ye, ama yine kazanamadım, gidicem sonunda Amerika’ya o olucak. Böyle böyle beyin göçü oluyor işteeaa!”
————————————————–
Düz Mantık:
Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında ”Bu ev kiralıktır” yazılı bir evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin camında ”Bu da” yazısını görürseniz, bilin ki Trabzon’dasınız.
————————————————–
İngilizce Yazılısı:
Bir alkış da İngilizce sınavında "Nice …….." şeklindeki boşluğu
"Nice mutlu yıllara!" biçiminde dolduran, dahi mi yoksa aptal mı olduğunu henüz anlayamadığımız öğrencime istiyorum.
————————————————–
Havale:
Bankada gişenin önünde işlemimin yapılmasını bekliyorum. Yanımdaki gişede işlem yaptıran yaşlı teyzeye, işlemini yapan kadın soruyor: "Parayı kim alacak teyze? Alıcısına ne yazalım?" Teyzem cevap veriyor: "Bu paranın hayrını görme inşallah yazalim" evladım.
————————————————–
Hacim nedir?
Öğretmen bir arkadaşımdan naklen: 5. Sınıfların Fen Bilgisi sınavının 2. sorusu: "Hacim nedir? Bir örnek vererek açıklayınız". Öğrencimizden gelen cevap: "Hacdan gelenlere hacim denir. Örnek: Nasılsın hacim?".

http://img694.imageshack.us/img694/5396/emeesaygj.gif
AYDIN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 01-15-2010, 12:45 AM   #2
zeci
Üye

Tecrübe Puanı: 6015
zeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond repute

BİZ TÜRK'LER TARİHİN EN ESKİ EFENDİSİYİZ,
TARİHİN EN ESKİ EFENDİSİNİN ÇOCUKLARI OLAN BİZ TÜRKLER,
ASLA ÇILGIN DEĞİLİZ,
ÇILGINLARI DİZE GETİRMİŞ ASİL BİR MİLLETİZ.
MAZLUMLARIN YANINDA ZALİMLERİN KARŞISINDA MÜSLÜMANCA YAŞAMIŞIZ.
5 .000 (beş bin) YIL ÖNCE NE İMİŞSEK (ki müslümandık ELHAMDÜLİLLAH ) YİNE AYNI ÖYLE MÜSLÜMANIZ (ELHAMDÜLİLLAH).

HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M.AKİF
ÇILGIN SIRPLARDIR.1.Cİ CİHAN SAVAŞINI BAŞLATTILAR
ÇILGIN YUNANLILARDIR ANADOLUYU İŞGALE KALKTILAR
ÇILGIN İTALYANLARDIR ANADOLUYA ASKER ÇIKARTTILAR
ÇILGIN İNGİLİZLERDİR
ÇILGIN FRANSIZLARDIR
ÇILGIN ALMANLARDIR
ÇILGIN AMERİKALILARDIR
ÇILGIN İSRAİLLİLERDİR

MÜSLÜMAN ASİL BÜYÜK TÜRK MİLLETİDİR
zeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-16-2010, 02:19 AM   #3
hutame
Tecrübeli Üye

hutame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 449016
hutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond repute

emegıne saglık...saygılar
hutame isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: