Go Back   DefineBurada.CoM > DEFİNECİYE GEREKLİ OLAN BİLGİLER > Arkeoloji
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Değerlendirme: Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır,  ortalama Değerlendirmesi 5,00 puandır. Stil
Alt 03-25-2010, 08:33 PM   #1
güldede
Tecrübeli Üye

güldede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 56015
güldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond repute
Exclamation Mersin arkeoloji müzesinden merhaba

DDEĞERLİ SİTE DOSTLARI 40 YILDAN BERİ MERSİNDE İKAMET EDİYORUM ASLEN SİVASLIYIM AMA MERSİNİN TARİHİ GÜZELLİKLERİ VE DOĞA MANZARASINA SÖYLEYECEK SÖZ BULAMIYORUM... HER YERİNDEN TARİH FIŞKIRIYOR DESEM YANLIŞ OLMAZ HERHALDE. EKLEYEBİLDİĞİM KADAR MERSİNİN ARKEOLOJİK BULUNTULARIYLA BAŞBAŞA BIRAKIYORUM İYİ SEYİRLER...

Facebook'ta Paylaş

Alt 03-25-2010, 08:34 PM   #2
güldede
Tecrübeli Üye

güldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond reputegüldede has a reputation beyond repute

Alt 03-25-2010, 08:46 PM   #3
güldede
Tecrübeli Üye

[url=http://urlal.com/rj][/url]

Alt 03-25-2010, 09:48 PM   #4
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 313016
Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute

elinesaglik kardes
Ama.. Sende bir bilgi var, bende bir bilgi var,
Ben bilgimi sana verdim, sen bilgini bana verdin.
Şimdi benim iki bilgim var, senin de iki bilgin var”
Gaziosmanpaşa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-25-2010, 10:33 PM   #5
güldede
Tecrübeli Üye

diline sağlık gaziosmanpaşa ustam saygılar

Alt 03-26-2010, 12:55 AM   #6
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

güldedem bu ne guzellık ve zerafet,
ellerıne saglık,
yahu arazıye cıkamıyoruz zaten,
bir de bu yonden sen üzerimize gelme bari
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-26-2010, 04:51 AM   #7
alemci
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 1015
alemci has a reputation beyond reputealemci has a reputation beyond reputealemci has a reputation beyond reputealemci has a reputation beyond reputealemci has a reputation beyond reputealemci has a reputation beyond reputealemci has a reputation beyond reputealemci has a reputation beyond reputealemci has a reputation beyond reputealemci has a reputation beyond reputealemci has a reputation beyond repute
Standart fotaraflar

sıteye koymus ldunuz resımlerden dolayı sahsınıza sonsuz tşkr ederım gecmıs geleceye herzaman ısıktutmaktadır keske herkes gelecek ıcın elınde bır ısıktutabılsede gelecekler aydınlıkolsa gecmısı yıkıp dokmeden gun yuzune cıkaranlara sonsuz saygılarımı sunarım herısarete beklenılen olmadıgı gıbı ısaretler vardırkı bulunacak parasından daha deyerlı,lutfen kıskanclıklar yuzunden bencılıkle dusunmeyıp.ısaretlerı ve yapıtları dagıtmayalım kırıp gıden ısaretıyok eden benım gozumde defınecı deyıldır cumlenıze saygılar guzelıkler sızlerle olsun yaratanınnıznıyle
alemci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-28-2010, 02:09 AM   #8
yeşil elmas
Banned

Tecrübe Puanı: 0
yeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond repute

gerçekten çok güzel. bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ediyorum ellerin dert görmesin.
yeşil elmas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: