Go Back   DefineBurada.CoM > FORUM DA KATEGORİSİZ KONULAR > Kategorisiz Konular
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 12-18-2008, 12:29 PM   #1
kandela
Guest

Standart Doğum Günün Kutlu Olsun..

ıslak bir saman kağıdına pasta resmi çizdim... çikolatalı... ama ne bir dilim yedirebildim, ne de dileğini duyabildim... evet, bugün senin (34) yıllık yaşantının yıldönümü, nice senelere... ha, unutmadan; sana yaşaman için ( bir küp altın ) yeni sebep gösterebilirim.

Nice mutlu yaşlara arkadaşım.

Herşey gönlünce olsun.

En sonki resim doğum günü hediyen.
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg 341ACAZ84CJ8CA763SWGCA95UFTYCAPOJNE2CAWD9226CA6J4AE1CA5YG6L6CARZ2D8VCA23B9FOCABTBVUVCACSFEEZCA9C.jpg (3,8 KB (Kilobyte), 5x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg imagess.jpg (4,4 KB (Kilobyte), 4x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg index_21.jpg (14,2 KB (Kilobyte), 4x kez indirilmiştir)

Facebook'ta Paylaş

Alt 12-18-2008, 12:41 PM   #2
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

hayırlı saglıklı uzun ömürlü nice senelere...
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-18-2008, 01:29 PM   #3
DAYI
Guest

selamünaleyküm TÜMÜLÜS kardeş önündeki 5 senenin kıymetini bil yaş 40 ı geçtikten sonra herşey değişiyo. bi ata sözü vardır yaşın 40 a girdiğini gece yarısı olsa hissedersin derler.nice yıllara kardeşim

Alt 12-18-2008, 09:29 PM   #4
EFO6013
Guest

Niçe
Seneler
Yeni
Yaşinda
Başarilar
Dilerim
Sayğilar

Alt 12-18-2008, 09:44 PM   #5
cas
Guest

Doğum günün kutlu olsun TÜMÜLUS

En içten samimi dileklerimle sağlık afiyet dolu nice yıllara

Alt 12-18-2008, 10:51 PM   #6
osmanlı
Tecrübeli Üye

osmanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 47016
osmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond repute

Allah (C.C.) bundan sonra alacağın nefesleri bundan öncekilerden misliyle hayırlı ve bereketli eylesin sevgili TÜMÜLÜS
selamlar
osmanlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-18-2008, 11:39 PM   #7
işaretçi
Tecrübeli Üye

işaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 337016
işaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond repute

selam nice yıllara nice kazılı gunlere

Alt 12-19-2008, 12:23 AM   #8
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 313016
Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute

dogum gunun kutlu olsun nıce senelere
Ama.. Sende bir bilgi var, bende bir bilgi var,
Ben bilgimi sana verdim, sen bilgini bana verdin.
Şimdi benim iki bilgim var, senin de iki bilgin var”
Gaziosmanpaşa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-19-2008, 03:56 PM   #9
geçmişine sahip çık
Guest

selam tumulus
oncelıkle allahın rahmetı vede bereketı uzerıne olsun.
sıteye bellı aralıklarla yanı duzenlı olarak gıremedıgım için bu gun gordum vede sımdı kutlama imkanım oldu.dun galıba dogum gununmus.hz ALLAH senı sevdıklerıne bagıslayıp sana nıce uzun,saglıklı mutlu vede huzurlu bır omur hayat versın.omrunun ve zamanın degerını bılıp ona gore yasamayı ,bılıyorsan da kat ve kat artması dılegıyle.................
nıce mutlu yıllara
saygılar

Konu geçmişine sahip çık tarafından (12-19-2008 Saat 03:59 PM ) değiştirilmiştir.

Alt 12-20-2008, 10:27 AM   #10
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 438017
~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute

usta doğum günün kutlu olsun ve daha güzel sağlıklı nice senelere

~*İNB_37*~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok