Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 03-25-2009, 06:32 PM   #1
hutame
Tecrübeli Üye

hutame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 449016
hutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond repute
Standart Yigmalardan Ne Cikar...DİYENLERE SON CEVAP

Varsa Yigmalardan Höyuk Möyuk Mal Diyen Gelsinde Acilmiş Ve Hep Sus Eşyasi Cikmiş Yer Gösterim..madem Dolu Diyonuz Gelin Size Yer Verim Alin Malinui..baya Yer Var Adanada... Cok Bişmeniz Lazim Cok...butun Nu Kral Yada Generalmi Ki Mali Ciksin ..medeniyeti..kimlere Ait..oldugu önemli..her Medeniyet Mali Ile Gömülmez...ben Normal Bi Uyeyim Bu Sitede Fikrimi Söyledim Katilir Veya Katilmazsiniz...manolun Yazdiklarini Okudum....ve Kesinlikle Tam Isabet Etmiş...nikim Hutame...saygilar Sevgiler
hutame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Facebook'ta Paylaş

Alt 03-25-2009, 06:36 PM   #2
MANOL
Üye

MANOL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 14016
MANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond repute

Aman Allahim Kimleri Göruyorum Agzina Saglik Abimyüzlerce Yigma Gezdim Bende Acilmis Ama Cok Azindan Kayda Deger Seyler Cikmisti.....eminim Bunu Anlatirken Tumulus Acmayanlarda Konuya Yorum Yazmistir Cok Merak Ediyorum Söledigimin Aksini Yazarken Neye Guvenerek Yazdiniz Malmi Aldiniz Tumulusden Varsa Böle Birşey Aydinlatin Burdaki Insanlarida.
MANOL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 03-25-2009, 06:40 PM   #3
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

hutame usta yaw milltet varya okuma bilmiyor sen ii bilirsin bu işleri
höyük yıgma tümülüs bunlar boş çıkmazdiyen benim çogunda mal çıkmaz diyende sizsiniz mal çıkar yada çıkmaz ama mutlaka bir şey çıkar o adamın şahsi eşyası çıkar süs eşyası çıkar hiç çıkmazsa dedim gibi mutlaka soyulmuştur yada gizli oda bulunamamıştır,boş çıkar diyenler girsin arkioloji sitelerinede höyük ve tümülüs araştırması yapsın

Alt 03-25-2009, 06:42 PM   #4
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. hutema ben senin ilk yoruma basladıgın zamandan tanırım ... bilmem sen bizleri tanırmısın elbette tanırsın ve yorumlarını da cok gördüm bilgininde hangi seviyede oldugunu bilirim ...
burada kimse tümülüsten mal cıkar demedi siz hiç tümülüs actınızmı girdinizmi???
icine sizmi koydunuz mal cıkmaz ama icinden cıkan bir heykele paha bicilemez onuda bulabilene anladınmı???
biz iicinden cıkar demedik ama siz malı nerde biliyoruz dediniz o zaman o acılmısları gidip görüyorsunda malı kıvrımda diyorsun da sen niye kıvrımdan malını almıyorsun bana bunu acıkla tümülüste mal olmaz hediye olur o hediyenin degerliside acıkta olmaz onu bulan adama helal olsun denir ...
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 03-25-2009, 06:43 PM   #5
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

eee o acılmısları gördünüz ama kıvrımdaki malını almadınızmı öle diyonuzya neden yazıyorsunuz sitede gidin hemen kıvrımdaki malını alın... ee hadi ne duruyonuzz...
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 03-25-2009, 08:06 PM   #6
DAYI
Guest

Selamünaleyküm dostlar bir haftadır susuyorum bakalım altından ne çıkacak bu çatışmanın yığma ve höyüklerden ne çıkar ne çıkmaz veya mal çıka çıkmaz kavgası benim bildiğim forumda kimse kimseyi kırmadan dökmeden bilgi alışverişi olan yerlerdir . define deyince ne anlıyoruz bi defa bunu çözelim benim anladığım tarihi değeri yüksek hediyelik eşya çok basıt ve öz tarifi budur . yani mal dediğiniz şey nedir . bunu anlatın bana mal diye bişey yoktur bizde mal diye dağda gezen hayvana denir kusura bakmayın yani burada sesimizi çıkartmadıysak veya geriden izliyosak sanmayın bişey bilmiyoruz veya size cevap vermeden aciziz. Bu yaptığınız münakaşa ve tartışmayı kendi sitenizde yapsanız millet size güler. Bu kadar olmaz . gelelim konuya höyük nedir . Tümülüs nedir yığma nedir. Bunlardan ne çıkar ne çıkmaz .caner iki gün seninle msn de konuştuk dedin tamam enayiyi bulduk . ama kusura bakma . her gördüğün sakallı deden değildir.
Höyük : höyük dediğimiz tepeler veya kalıntılar özellikle yer altında bırakılmış veya çökertilmiş zamanla kendiliğinden yer altında kalmış gizli yerleşim yerleridir. Bunlardan her şey çıkabilir ama yaşadığı döneme göre değişir istemediğn kadar deli parada çıkar istemediğin kadar eşyada çıkar ama açacağın yeri bilmek lazım .giderde bi evi kazarsan tabii bişey çıkmaz .ama bi şehirde evde vardır kuyumcuda tabi kuyumcuyu kazarsan ne çıkacağını tahmin bile
Edemezsin. Gördüğüm kadarsizin boyunuzu aşıyor. Bu şekildeki konuşmalara ben ancak gülerim biz defineciliği masa başında hayal kurarak yapmıyorum .senenin dörte üçümü biz arazide geçirmezsek o sene dışarı çıkmadık deriz . arşivimiz sizlerin hayaline bile sığmaz. Gelelim Tümülüs lere

TÜMÜLÜS. Özel olarak yapılmış kral mezarlarıdır . manol senin dediğin gibi su kenarında kavis çizen yerlerde olmaz dağ başındada olur derenin kenarındada olur ama bunlar arasındaki fark sadece suya yakın olanlar daha zengindir denir . bunlar sadece kıraliyet aileleriiçin yapılır o sizin dediğinz komutanmıdır askermidir dedikleriniz bunların üzerinde yatar biz ona piç mezar deriz ustanıza sorun omlar size söyler piç mezarın ne olduğunu bunların çoğu devlet simgesidir. Yani devleti temsil eder hediyeler cenazelerin üstündedir ayrıudan para odaları bulunur isterseniz buyurun Tümülüs nasıl açılır tatbiki şekilde gösterebiliriz hemde ruhsat alarak eğer biz sizlere usta dediysek bu bizim terbiyemizden kaynaklanmaktadır. Yoksa sizin bilgileriniz bizim ayaklarımızı bile ıslatmaz . bundan böyle manol ve hutame bu sitede yazmayacaksınız geliş amacınızıda biliyoruz lütfen banlandık dedirtmeyin onuda yaparız gerekirse. Hira_pc eğer bundan sonra bu iki kişi yazarsa gereğini yap karedeşim saygılar DAYI

Alt 03-25-2009, 08:19 PM   #7
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

ohbe diyorum sadece...sabır edyoz kaç gündür.
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 03-25-2009, 10:04 PM   #8
MANOL
Üye

MANOL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 14016
MANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond repute

BENİ SİZ BAŞTAN BERİ YANLIS ANLADINIZ VE BUNUN SEBEBİ COK DIKKATLI OKUMAMAK BEN BİR COK ORNEGIVAR DEDIM HEPSİNİ DEMEDIM TABIKI LAHİT VARSA HALA DURUYORDUR LAHIT SOYULAMAZ...AMA DISARDAKI HEDİYESİ ANLATMAK İİSTEDIGIMIZ YER...BU ARADA DAYI SITEDE ISIM KULLANNMASSAN SEVERIM BILIYOSUN SEN DAVET ETTIN GELDİM AMA BÖLE İNSANLARI AYAK ALTI YAPIYORSUNUZ CİDDEN HİÇ BİR SİTEDE BU TUR KARSILAMA GÖRMEDIM...TUMULUSUN COK CESIDİ VAR YOKSA HEPSİNDE OLSA BENDE GDER ALIRIM AMA ACILMIS OLDUGUNDAN BİZ O KANIYA VARDIK VE BAZI GİZLİ SEYLER VAR.DOSTLAr BURASI PAYLASIM SITESİ BANA YOL GÖZUKTU ALLAHA EMANET OLUN...BEN BU KOSULLARDA YAZMAK DAHİ İÇİMDEN GELMIYOR HEP YANLIS ANLASILIYOR...HOŞÇAKALIN....
MANOL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 03-25-2009, 10:12 PM   #9
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

bz hepimiz bu siteyi de üyelerinide seviyoruz ve burdayız.biz aslında insanlarıda severiz yaradandan ötürüde se manol kardes reklamı geçsen artık diyorum çok iyi oacak.insalr burda stres değil birseyler orenmek ve birseyler paylamsya sohbet etmeye fikir alamaya gelyor.lütfen stres yapma sen ve hutame ikiniz bir olmususnuz siteyik aralamya çalsyorsunuz.küçük konusmaya gerek yok yok birsürürü site gordumde hiç boleini gormedimde felan gibi....bende diyebilrim mesl bir çok site gordum ve bunun gibi samimi sini gomredim diye ama bizim her emege her insana saygımız var.biz iyi insanıda severiz kotu insanında.amaa iş site karamalmaya gelince onada dur deriz evelALLAH.şimdi sana dicem oki madem begenmyosunuz madem stres yapmaya huzur kaçrmaya çalsyrsunuz işiniz ne kardesim burda gidin o begenidiginz yere.ziri zorlamı tutyoruz.bırakın kardesim sowu artık.kimsenin huzurunu bozmaya hakınınz yok.saygılar

Alt 03-25-2009, 10:19 PM   #10
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

s.a manol kardes.siz ve hutame bak siz diyorum dikkat et.gelmişsiniz siteye yok soledir boledir.nedir kardesim siin amacınız gayeniz.sahsım adına ben ve diger üyeleirimz burdayız ve hep burda olucaz bizi bir zorla tutanmı var yok kendi öz iradem ve sitedeki samiyetlik insnalrın dürüstlugu dür bunun sebebi.ve çokda memnunum herkesten siteyi sevyoruz.ya çıkmısısnız ikiniz ordan sow yapıyonuz.bırakın kardesim sowu ya madem begenmyosunuz ne işniiz var gidinde millet bi rahat etsin ya sahsen vala bayadır azımı açmadım bise demedim ama huzurumu kaçryosunuz ve eminimki baskalrınında.surda tatlı bir atmosferimiz var bozmayın.biz insanı severin iyi yada kotu.sizide sevyoruz.biz severiz yaradalanı yaradandan ötürü diyoruz ama hiç kimsenin de huzur bozmya hakkı yok.dayı demiş orda siz hala konsyosunuz ya.kardesim burası sts yeri değil burda herkes biseyler orenyor biseyler paylasyor samimi bir hava içnide.bide yazmıssınız orya hicbir sitede bole bise gormedim diye.yaw kardesim insan gibi kimenin huzurunu kaçmadan duracaksanız durun durmıcaksanız da gidin be güsel kardesim adam orda deiş diceni hal konsyosunuz ya......

Konu Kapatılmıştır